Styl boho loft - idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych – imozaiki.pl

Styl boho loft - idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych

Hitem architektury wnętrz ostatnich lat jest styl loftowy i boho. Pozornie opozycyjne estetyki okazują się zaskakująco spójnym połączeniem, bowiem wzajemnie się uzupełniają. Styl boho loft to idealne rozwiązanie dla każdej artystycznej duszy, która wciąż definiuje siebie na nowo. Sprawdź, czym wyróżnia się styl boho loft.

Sypialnia boho loft

Wnętrza, w których dominuje styl loft z boho są bardzo zróżnicowane i stanowią pewną zbieraninę wyjątkowych, intrygujących mebli i akcesoriów. To one bowiem w surowe, betonowo-stalowe pomieszczenia wkładają wielowymiarową duszę. Niecodzienne połączenia i dokładnie wyselekcjonowane elementy dekoracyjne sprawiają, że sypialnia boho loft oferuje tajemnicę, którą pragną poznać Twoi goście. Styl boho i loft łączy zastosowanie drewna, ten materiał jest bowiem obecny w obu stylistykach. Jako surowy element sprawdzi się natomiast kamienna mozaika z marmuru o nieregularnych kształtach, którą znajdziesz w ofercie Imozaiki. W salonie i sypialni nie powinno zabraknąć dywanów w stylu boho, możesz postawić na wzorzysty model z frędzlami. Tkaniny odgrywają bowiem w tej stylistyce istotną rolę.

Kuchnia boho loft

Sercem każdego domu jest kuchnia. Na podłodze świetnie sprawdzi się odporna na zachlapania mozaika z marmuru. Postaw na duży, loftowy stół z elementami z czarnej stali, a do tego dołóż drewniane krzesła w stylu boho. Na ścianach pozostawionych w surowym stanie, zawieś subtelne, aczkolwiek nieoczywiste grafiki. Kuchnia boho loft, a dokładnie jej blat i przestrzeń nad nim narażone są na ciągłe zachlapania. Rozwiązaniem jest wysokiej jakości mozaika. Wzory, które znajdziesz w naszej ofercie, podkreślą stylistykę boho loft w Twojej kuchni, a ponadto sprawią, że codzienne zabrudzenia nie będą widoczne.

Łazienka boho loft

Pomieszczeniem, które nie może obejść się bez wysokiej jakości, wodoodpornych mozaik jest łazienka. Na podłodze powinny się znaleźć modele antypoślizgowe. Warto także postawić na dywaniki, które z jednej strony podkreślą styl boho, a z drugiej zapewnią bezpieczne wychodzenie z wanny lub spod prysznica. Aby podkreślić estetykę pomieszczenia, korzystaj z każdej powierzchni, którą oferuje wnętrze. Obudowa wanny mozaiką to szansa, aby za pomocą bogatej palety wzorów dostępnych w naszej ofercie, podkreślić unikalny design. Nie bój się niestandardowych połączeń, zadbaj jednak o spójny motyw. W sypialni postawiłeś na boho ornamenty, w takim razie zadbaj, aby obudowa wanny mozaiką także nawiązywała do tej stylistyki. Dzięki temu na pozór chaotyczne wnętrze stanowi uporządkowaną, bogatą kulturowo aranżację, obok której nie sposób przejść obojętnie, ponieważ każdy element przyciąga i intryguje – taki jest bowiem styl boho loft.